خدمات چاپ لیبل

از دیگر خدمات گروه طراحان پویان چاپ لیبل های امول(پی وی سی) ،  امنیتی ،  متال وپژه محصولات بویژه لوازم خانگی با رعایت کلیه اصول مورد نظر استاندارد ، لیبل عوارض خودرو و ... می باشد.

این بخش با در اختیار داشتن دستگاه‌های چاپ بارکد و چاپگرهای ویژه لیبلهای اموالی با دقت بالا با تضمین کیفیت از لحاظ پاک نشدن چاپ و چسبندگی خوب لیبل در انواع چاپ رنگی و سیاه و سفید آماده ارائه خدمات به شما همکاران گرامی می باشد.

لیبلهای اموال یا پی وی سی  به لیبل‌هایی اطلاق می گردد که از لحاظ چاپ دارای ثبات و از لحاظ چسب به گونه ای طراحی شده اند که پس از چسبیده شدن (در صورت تمیز بودن محل چسباندن) بصورت تکه تکه از محل چسبیده شده جدا میگردد، از این گونه لیبلها جهت انبار داری و شمارش اموال یک مجموعه ، پلمپ نمودن درب کیس کامپیوترها جهت گارانتی و... استفاده می گردد. مقاومت در برابر حرارت (80 درجه) ، کشیدگی و عوامل محیطی از ویژگیهای این گونه لیبلهاست.

لیبلهای متال نوع دیگری از لیبل‌های قابل چاپ می باشد که معمولا به رنگ نقره‌ای تولید می گردند، این لیبلها با داشتن آلیاژی از فلز در برابر حرارت مقاوم بوده و همچنین دارای خاصیت ضد خش می‌باشند که در صنایع خودرو سازی ، لوازم خانگی ، الکتروموتور و.... جهت ارائه مشخصات فنی از آنها  استفاده می‌گردند.

اصفهان - خیابان بزرگمهر
ساختمان ارس - طبقه همکف
تلفن : 32659524 - 031
فکس: 32682764 - 031

E-mail: post@poyan-co.com

map

ورود به سایت


Notice: Use of undefined constant ‘display_errors’ - assumed '‘display_errors’' in /home/poyancoc/public_html/index.php on line 51